فروشگاه تپلوها
امروز شنبه 05 فروردین 1396
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • لیست محصولات

  پیوند دوستان 2

  محصولات طبی

  قوزبند طبی رویال پاستور Royal Posture
  قوزبند طبی رویال پاستور Royal Posture قوزبند طبی رویال پاستور Royal Posture
  29,000 تومان
  مچ بند نئوپرنی
  مچ بند نئوپرنی این محصول با فشاری که بر روی تاندونهایی که از مچ رد می شوند وارد می کند باعث بهبود عملکرد آلفا و کاهش اعمال فشار بر روی استخوان مچ می شود.
  12,000 تومان
  کفی طبی چرمی
  کفی طبی چرمی پیشگیری از صافی کف پا و حاد شدن عوارض، پیشگیری از بروز عوارض خستگی کف پاعملکرد، با حالت نرم خود کلیه نیروهای عکس العمل زمین را جذب نموده و با عمل ماساژ نسبی، مشکل خستگی کف پا را جبران می‌کند.
  27,500 تومان
  کفی طبی سیلیکونی
  کفی طبی سیلیکونی این محصول جهت توزیع یکنواخت وزن بدن در سطح کف پا به منظور جلوگیری از اعمال فشار نقطه ای می باشد که ، با ایجاد بستری نرم در داخل کفش ، منجر به عدم انتقال شوک یا ضربه ناشی از راه رفتن و فعالیتهای ورزشی می شود و مانع از آسیب به ستون فقرات می شود .
  65,000 تومان
  هالوکس والگوس سخت
  هالوکس والگوس سخت به جهت جلوگیری از انحراف هالوکس والگوس استفاده می شود و در هنگام خواب و استراحت بدون امکان راه رفتن از انحراف بیشتر جلوگیری می نماید.
  9,500 تومان
  پد کشکک زانو
  پد کشکک زانو این محصول فشار وارده بر کشکک را کاهش می دهد . به گونه ای طراحی شده است که از پشت پا سر نمی خورد . پس از آسیب دیدگی استفاده از آن بسیار مفید خواهد بود .
  16,500 تومان
  قوزک بند فنردار جلوباز
  قوزک بند فنردار جلوباز این محصول فشار مورد نظر را بر ناحیه ی قوزک وارد ساخته و آن را محافظت می کند . برای از بین بردن خستگی قوزک بکار می رود . پنجه ی آن باز است .
  35,000 تومان
  قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامان
  قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامان این محصول مناسب قوزک های ضعیف است که با کنترل حرکات جانبی از امکان آسیب رسیدن به عضو جلوگیری کرده و جریان خون را افزایش می دهد، درد را تسکین می بخشد و انعطاف پذیری پا را ممکن ساخته و عملکرد لیگامانها را تسهیل می کند .
  43,500 تومان
  قوزک بند پشت باز نئوپرنی
  قوزک بند پشت باز نئوپرنی این محصول مناسب قوزک های ضعیف است که با کنترل حرکات جانبی از آسیب رسیدن به عضو جلوگیری کرده و جریان خون را افزایش می دهد، درد را تسکین می بخشد و انعطاف پذیری پا را ممکن ساخته و عملکرد لیگامانها را تسهیل می کند.
  23,500 تومان
  قوزک بند الاستیک با کش ساپورت لیگامانی
  قوزک بند الاستیک با کش ساپورت لیگامانی این محصول مناسب قوزک های ضعیف است که با کنترل حرکات جانبی از امکان آسیب رسیدن به عضو جلوگیری کرده و جریان خون را افزایش می دهد، درد را تسکین می بخشد و انعطاف پذیری پا را ممکن ساخته و عملکرد لیگامانها را تسهیل می کند .
  16,500 تومان