فروشگاه تپلوها
امروز شنبه 05 فروردین 1396
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • لیست محصولات

  پیوند دوستان 2

  لوازم امنیتی

  درب ضد سرقت فلزی مدل CH - 12
  درب ضد سرقت فلزی مدل CH - 12 درب ضد سرقت به گونه ای از درب گفنه میشود که سازنده با رعایت استانداردهایی نظیر ضد آب بودن,ضد حریق بودن و دارا بودن عایق بندی صدا اقدام به ساخت کرده است. که در واقع این نوع درب کیفیت بهتری از لحاظ نوع ابزار و یراق اعم از قفل و دستگیره را دارا میباشد.
  775,000 تومان
  درب ضد سرقت فلزی مدل LMS - 12
  درب ضد سرقت فلزی مدل LMS - 12 درب ضد سرقت به گونه ای از درب گفنه میشود که سازنده با رعایت استانداردهایی نظیر ضد آب بودن,ضد حریق بودن و دارا بودن عایق بندی صدا اقدام به ساخت کرده است. که در واقع این نوع درب کیفیت بهتری از لحاظ نوع ابزار و یراق اعم از قفل و دستگیره را دارا میباشد.
  750,000 تومان
  درب ضد سرقت فلزی مدل ES - 12
  درب ضد سرقت فلزی مدل ES - 12 درب ضد سرقت به گونه ای از درب گفنه میشود که سازنده با رعایت استانداردهایی نظیر ضد آب بودن,ضد حریق بودن و دارا بودن عایق بندی صدا اقدام به ساخت کرده است. که در واقع این نوع درب کیفیت بهتری از لحاظ نوع ابزار و یراق اعم از قفل و دستگیره را دارا میباشد
  750,000 تومان
  درب ضد سرقت فلزی مدل AL - 12
  درب ضد سرقت فلزی مدل AL - 12 درب ضد سرقت به گونه ای از درب گفنه میشود که سازنده با رعایت استانداردهایی نظیر ضد آب بودن,ضد حریق بودن و دارا بودن عایق بندی صدا اقدام به ساخت کرده است. که در واقع این نوع درب کیفیت بهتری از لحاظ نوع ابزار و یراق اعم از قفل و دستگیره را دارا میباشد.
  675,000 تومان
  درب ضد سرقت فلزی مدل GH - 31
  درب ضد سرقت فلزی مدل GH - 31 درب ضد سرقت به گونه ای از درب گفنه میشود که سازنده با رعایت استانداردهایی نظیر ضد آب بودن,ضد حریق بودن و دارا بودن عایق بندی صدا اقدام به ساخت کرده است. که در واقع این نوع درب کیفیت بهتری از لحاظ نوع ابزار و یراق اعم از قفل و دستگیره را دارا میباشد.
  640,000 تومان
  دوربین مداربسته
  دوربین مداربسته دوربین مداربسته کوچک با قابلیت فیلمبرداری همراه با صدا بر روی مموری کارت
  100,000 تومان